Kontakt

 

225 770 730

 

ul. Łopuszańska 36, 02-220 Warszawa

 

pon.–pt. 8–17

 

biuro@excellentoffice.pl

Biuro Obsługi Klienta

 
Mariola Malinowska
Kierownik BOK
  mariola.malinowska@excellentoffice.pl
  225 770 730 wew. 100

 
Monika Cybulska
Starszy Specjalista ds. sprzedaży
  monika.cybulska@excellentoffice.pl
  225 770 730 wew. 115

 
Klaudia Skoneczna
Specjalista ds. sprzedaży
  klaudia.skoneczna@excellentoffice.pl
  225 770 730 wew. 105

Dział Handlowy

 
Leszek Marczuk
Dyrektor Handlowy
  leszek.marczuk@excellentoffice.pl
  225 770 730 wew. 101

  Kontakt do naszych Przedstawicieli Handlowych uzyskasz kontaktując się z naszym BOK lub Dyrektorem Handlowym.

Dział reklamacji

Transport

 
Cyryl Tartas
Kierownik Transportu
  604 410 018

Dział Zakupów

 
Monika Oleksinska
Kierownik Działu Zakupów
  monika.oleksinska@excellentoffice.pl
  225 770 730 wew. 112

 
Anna Gregorek
Starszy Specjalista ds. zakupów
  anna.gregorek@excellentoffice.pl
  225 770 730 wew. 112

Dział finansowy

 
Paulina Franczyk
Młodsza Księgowa
  paulina.franczyk@excellentoffice.pl
  225 770 730 wew. 109

Magazyn

 
Robert Wąsik
Kierownik Magazynu
  magazyn@excellentoffice.pl
  225 770 730 wew. 107

Dział Graficzny i Serwis WWW

 
Piotr Podbielski
Grafik
  grafik@excellentoffice.pl
  501 770 500
X