O nas

Excellent Office. Więcej niż oczekujesz!

O Państwa potrzeby biurowe dbamy od 2002 roku!

Wszystko do biura

Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem firm – u nas można kupić m.in. artykuły piśmienne, zszywacze, dziurkacze, niszczarki, papier, tonery, segregatory, teczki, artykuły spożywcze, meble biurowe czyli wszystko, co jest niezbędne w biurze.

Dział handlowy

Nasz profesjonalny Dział Handlowy dba o każdego klienta indywidualnie. Działamy szybko, efektywnie i profesjonalnie.  W zależności od potrzeb i możliwości Klienta ustalamy indywidualnie poziom cenowy, sposoby dostaw, terminy płatności oraz formę fakturowania. Jako dostawca nie wymagamy podpisywania umów, natomiast Klient może zażyczyć sobie podpisania umowy gwarantującej stałe ceny.

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjny program lojalnościowy.

Szybka dostawa

Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski. Sprawny system dystrybucji, magazyn o powierzchni 2000m² stale zasilany w najczęściej zamawiane produkty oraz własna flota transportowa, gwarantują dostawę na terenie Warszawy i okolic do 24h lub w następny dzień roboczy, a gdy zajdzie potrzeba, w alarmowych przypadkach, jesteśmy w stanie dostarczyć zamówienie jeszcze tego samego dnia. Zamówienia na terenie Polski realizujemy za pośrednictwem współpracujących z nami firm spedycyjnych i czas dostawy trwa zazwyczaj 1-2 dni robocze.

Łatwa obsługa

Zamówienia można składać telefonicznie, faksem, mailem lub przez platformę internetową www.excellentoffice.pl, która pozwala na pełną kontrolę dokonywanych zakupów. To Państwo wybieracie jaka forma zamówienia najbardziej Wam odpowiada.

W czym możemy jeszcze pomóc?

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie. Drukujemy wizytówki, personalizujemy kalendarze książkowe, posiadamy również ofertę produktów pod nadruk klienta.  

Nasze hasło „Więcej niż oczekujesz” to gwarancja, że Twoja firma zyska o wiele więcej niż tylko artykuły biurowe. 

X